NASZ ZESPÓŁ:

Lek. Wiesław Śliwowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracował m. in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii PSK, na oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w Centrum Onkologii w Warszawie. Od 2012 r. związany z medycyną estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat specjalizowania się w medycynie zabiegowej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną stale poszerza na wysokospecjalistycznych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla lekarzy specjalizujących się w medycynie przeciwstarzeniowej i ginekologii estetycznej.

Wykonywane zabiegi estetyczne to m. in. : iniekcje toksyną botulinową, iniekcje wypełniaczami (kwas hialuronowy), mezoterapia igłowa osoczem bogato płytkowym (PRP), koktajlami; zabiegi laserem frakcyjnym na twarz i ciało, (Mona Lisa Touch, Beladona), zabiegi radiofrekwencją mikroigłową, zabiegi z ginekologii estetycznej (laserowe leczenie nietrzymania moczu, mezoterapia, korekcja kwasem hialuronowym) i inne.